+ 368 2 792 30 91

UNIROYAL AllSeasonExpert 3 225/40R19 93Y XL EVc

SKU: 0363661

Hiter predogled

Pnevmatika UNIROYAL AllSeasonExpert 3 v dimenziji 225/40R19 93Y XL EVc je zasnovana za močnejša električna vozila in športne limuzine, ki zahtevajo izjemno stabilnost in oprijem skozi vse letne čase. Ponuja vrhunsko zmogljivost na suhih, mokrih in snežnih cestah, hkrati pa zagotavlja optimizirano učinkovitost za EV vozila. Z njo boste dosegli dinamično in varno vožnjo v vseh pogojih.
Zaloga: 25 kom 27.8.2026

Cena: 2.440,00 €

Akcijska cena: 146,75 €

UNIROYAL AllSeasonExpert 3 225/40R19 93Y XL EVc (Minimalna količina: 1 kos(ov) )
Ali



dB

Podrobnosti

Pnevmatika UNIROYAL AllSeasonExpert 3 v specifični dimenziji 225/40R19 93Y XL EVc je idealna izbira za voznike, ki iščejo celoletno rešitev za svoja zmogljiva vozila in električne avtomobile. Ta dimenzija, z nizkim presekom 40 in velikim premerom 19 palcev, je posebej prilagojena za zagotavljanje vrhunske stabilnosti pri višjih hitrostih in izjemnega oprijema v ovinkih, kar je ključno za športne vozne lastnosti. Z njo boste občutili natančen odziv volana in zanesljivo lego na cesti, ne glede na vremenske razmere. Pnevmatika je posebej optimizirana za električna vozila (oznaka EVc), kar pomeni nižji kotalni upor za daljši doseg, zmanjšan hrup in prilagojeno nosilnost za težje baterije. Oznaka XL (Extra Load) potrjuje povečano nosilnost, kar je pomembno za robustnost in varnost.

Indeks nosilnosti 93 pomeni, da lahko pnevmatika prenese obremenitev do 650 kg, medtem ko hitrostni razred Y omogoča varno vožnjo pri hitrostih do 300 km/h. Ta pnevmatika je odlična izbira za vozila, kot so BMW serije 3 in 4, Audi A4 in A5, Mercedes-Benz C-razred, Volkswagen Golf R, Ford Focus ST/RS ter Tesla Model 3 in Model Y. S šifro artikla 0363661 in EAN kodo 4024068006473 enostavno preverite njeno avtentičnost. Podrobne informacije o energetski učinkovitosti in drugih lastnostih so na voljo preko Eprel linka (zamenjajte 'xxxxxx' z dejansko kodo).

  • Izjemna stabilnost in oprijem za športno vožnjo in visoke hitrosti.
  • Optimizirana za električna vozila (EVc) z nižjim kotalnim uporom in zmanjšanim hrupom.
  • Povečana nosilnost (XL) za večjo robustnost in varnost.
  • Zanesljiva zmogljivost na suhih, mokrih in snežnih cestah.
  • Visok indeks nosilnosti (93 = 650 kg) in hitrosti (Y = 300 km/h).

Dodatne informacije

Ean 4024068006473
Širina 225
Višina 40
Tip Celoletne
Hitrostni razred Y
Nosilnost 93
Izkoristek goriva N/A
Oprijem na mokrem N/A
Hrup N/A
Hrup val Ne
Oznaka zvok N/A
Sneg Da
Led Ne
EPREL-ID Ne
EPREL-link Ne
Kategorija Ne
Datum dobave 25 kom 27.8.2026
Rok dobave 6dni
Zascitni rob Da
Model AllSeasonExpert 3
Tip R